Кандидат у народні депутати по 189-му виборчому округу: Красилівський, Ізяславський, Білогірський, Теофіпольський райони та м. Нетішин.
Вадим Лозовий - Кандидат у народні депутати по 189-му виборчому округу

Служити землеробам

Захищав та захищатиму права простих землеробів. Переконаний, що кожен пайовик має право отримувати достойну та гарантовану плату за використання його землі. Саме тому команда «За конкретні справи» зробила революційні зміни у відносинах між власником паю та орендарем. За останні 4 роки ми змусили підвищити плату за оренду паїв з 3 % до 8-12 %. Власник землі має отримувати достойну та гарантовану плату.

Одним із пріоритетів вважаю розвиток кооперативного руху. Завдяки цьому кожен, хто працює на землі, зможе отримувати доходи за вирощений урожай з власного саду чи городу. Вже успішно діють сімейні молочні ферми. До прикладу, родинні підприємства в Ізяславському та Красилівському районах. Розвиток мережі таких ферм дозволяє не лише створити робочі місця, але й виробляти якісне молоко, яке продаватиметься за вищою ціною.

Важливими проблемами у селах залишаються низькі закупівельні ціни на молоко, відсутність водопостачання та нормального сполучення з районними центрами. Над усім цим і буду працювати.