Кандидат у народні депутати по 189-му виборчому округу: Красилівський, Ізяславський, Білогірський, Теофіпольський райони та м. Нетішин.
Вадим Лозовий - Кандидат у народні депутати по 189-му виборчому округу

Служити медикам

Однією з перемог вважаю те, що вдалося зрушити з мертвої точки питання будівництва нового приміщення обласної дитячої лікарні. Переконаний, що наші діти заслуговують на те, аби лікуватися у комфортних умовах. Досі Хмельниччина була єдиною областю в Україні, яка не мала такого медичного закладу. Лише рік тому в нас, крім проекту та бажання його реалізувати, не було нічого. Сьогодні – будівельники завершують зведення восьмого поверху споруди. Вже встановлюють вікна та двері, розпочалися оздоблювальні роботи.

Торік в області розпочато будівництво 27-ми нових амбулаторій з житлом для сімейних лікарів, що обслуговуватимуть сільське населення. Медзаклади будуть забезпечені сучасним обладнанням. Також уже закуплено службові автомобілі, що дозволять лікарям виїжджати у віддалені населені пункти. Я докладу всі зусилля, щоб кожен селянин був забезпечений якісними медичними послугами.

Зроблено чимало. Проте попереду не менше надважливої роботи – нагальних справ, яких потребують пересічні українці на територіях, де вони проживають. Команда «За конкретні справи» протягом п’яти років на Ізяславщині, Білогірщині, Теофіпольщині, Красилівщині та місті Нетішині докладала максимум зусиль для ефективного розвитку населених пунктів, розв’язання першочергових проблем мешканців. Переконаний, що маючи потужну підтримку від політичної партії «За конкретні справи», зможу досягти набагато більше, ніж нині діючий депутат. І в цьому мені допоможуть і бажання, і багаторічний управлінський досвід.