Кандидат у народні депутати по 189-му виборчому округу: Красилівський, Ізяславський, Білогірський, Теофіпольський райони та м. Нетішин.
Вадим Лозовий - Кандидат у народні депутати по 189-му виборчому округу

Служити громадам

Переконаний, що з адміністративно-територіальною реформою новостворені громади та міста отримали фінансовий ресурс, яким вони можуть розпоряджатися. Тепер не чиновник в області чи Кабмін вирішує, куди дати гроші, а громада та кожен мешканець зокрема. А це дороги, лікарні, садочки, школи у ваших можливо “наших”? селах та містечках.

Децентралізація на Хмельниччині вже дала змогу реалізувати понад 800 проектів. За моєї підтримки були розширені межі Красилівської громади, створені ОТГ у Теофіпольському, Ізяславському, Білогірському районах. А це реальний крок для залучення додаткового ресурсу на розвиток територій.

За моєї ініціативи на реконструкцію спортивно-реабілітаційного центру в Красилові виділено 12 млн грн. Тут молодь буде займатися спортом, а також зможуть відновлювати здоров’я дітки з інвалідністю.
У 2019 році я зміг домогтися виділення коштів на дороги в місті Нетішин. Загалом за 5 років команда «За конкретні справи» змогла забезпечити виділення з бюджетів усіх рівнів понад 110 мільйонів гривень. Але я переконаний, що цього не достатньо для швидкого розвитку території. Тому за свою каденцію депутата Верховної Ради я зобов’язуюся залучити не менше пів мільярда гривень, а це 100 мільйонів на рік.